Uverejnené

Skúsenosti účastnikov našich kurzov

Milý Martin, srdečne ti ďakujem,najprv za úžasný kurz samoliecenia,za návod na liečenie menopauzy,za to že som ťa mohla stretnúť v mojom živote a za vidinu ďalších možných kurzov na ktoré sa nesmierne teším.Urcite,by som ešte niečo našla..😂Skúšala som,cvičila som,aby som si osvojila postupy a ide mi to dobre,musím sa pochváliť 😊,cítim sa omnoho lepšie,ako pred kurzom ako po fyzickej,tak aj po psychickej stránke.Mal si pravdu, keď si hovoril, že to tu bude niekto skúšať aj na iných,vtedy som ešte nevedela že som to ja😂.Funguje to,robím len základné očisty a energetizovania,do ničoho veľkého sa nepúšťam (aby si si nerobil starosti).Odozvy sú viac než pozitívne.

Oľga, Piešťany

Ahoj Martin, dakujem za oba dni plne praktickych technik. Pre mna osobne velmi cenne. Dnes rano uz som cvicila 5 tibetanov a aj som rozkecala zazitok dvom znamym 🙂 a porozpravala im ake to je uzasne.
Prosim ta vo stvtok bude meditacia v cestine? Rada by som sa pripojila.Krasny vecer prajem

Jana, Bratislava

Ahoj Martijn, dakujem ti veľmi pekne za dnešný kurz. Vedomosti a techniky budem isto používať. Po prvý raz sa mi podarilo vidieť moju auru okolo rúk farebne a bola to krásna bledá tyrkysova.

Marianna, Bratislava