Uverejnené

Pranic Healing: Veda a umenie súčasného energetického liečenia

Pranic Healing podľa Majstra Choa Kok Sui je účinnou, bezpečnou metódou práce s pránou, čiže životnou energiou. Túto krásnu a pre všetkých dostupnú metódu si môžete osvojiť aj Vy na dvojdňovom seminári! Energetické liečenie nie je novým konceptom.

Mnohí mudrci, svätí a liečitelia praktizovali umenie liečenia už dávno. Hoci nie sú zaznamenané všetky modality, stále môžete vidieť stovky z nich, ak prehľadávate web.

Čo robí Pranic Healing jedinečným medzi ostatnými, je jeho moderný, svieži a vedecký pohľad na energiu, uzdravenie a celkovú pohodu.

Energia nie je magickým, okultným a nedostupným konceptom. Je to tak zmiešané s naším životom. Životná sila, Chi alebo Prana je v skutočnosti štvrtým stavom hmoty po pevnom, kvapalnom a plynnom. Je to také fyzické a také bežné, že to často berieme ako samozrejmosť. Energia je viac rafinovaná ako to, čo už vieme o fyzikálnych záležitostiach. Jeho jemná povaha robí energiu nehmotnou pre bežné zmysly. Existuje však mnoho ľudí s citlivejšou povahou, ktoré môžu cítiť, vidieť a zažívať existenciu energie. U citlivých očí vyzerá ako svetelné pole svetla, ktoré obklopuje fyzické telo a prelína ho.

Na základe zákona o korešpondencii, čo ovplyvňuje toto energetické pole, ovplyvňuje aj fyzické telo; to je tiež to, ako sa špinavé energie, myšlienky a emócie vyvíjajú do zlého fyzického zdravia.

Možno ste tiež počuli toľkokrát, že 80% chorôb je psychosomatické a dôvodom tejto skutočnosti je existencia energetického tela a energetických centier, známych tiež ako čakry.

Afbeeldingsresultaat voor eleven major chakras

Čakry sú v podstate zodpovedné za správne fungovanie životne dôležitých vnútorných orgánov. Dostávajú energiu z okolitého prostredia a vyhadzujú spotrebovanú energiu späť do okolia. Takže keď čakry začínajú zlyhávať kvôli kontaminácii alebo prekážkam v toku energie a hromadeniu negatívnych myšlienok a emócií, nepriaznivo ovplyvňujú orgány pod ich kontrolou. Z dlhodobého hľadiska skončíme s chorobou.

Čakry majú aj psychologické funkcie, ktoré formujú náš charakter. Nadmerná alebo znížená aktivácia čakier vedie k rozvoju rôznych charakteristík a vzorcov správania. Zmena veľkosti čakier a dezintegrácia jedovatých myšlienok a emócií z nášho systému preto môže ovplyvniť to, ako si myslíme, cítime a konáme. Keď sa energia zmení, ľudia sa zmenia; zmení sa ich postoj k životu, zmení sa aj ich úspešnosť a kreativita.

Takto môže Pranic Healing ovplyvniť celý náš život a spôsob, akým riešime každodenné výzvy.

Pranic Healing nie je len pre chorých, ale pre všetkých, dokonca aj pre ľudí, ktorí sú už zdraví a úspešní, pretože poskytuje vedecký prístup, ktorý nám umožňuje získať kontrolu nad naším životom.

Predstavte si, že poznáte zákony vesmíru a ako funguje energia … By ste si veľmi uvedomovali, čo sa deje vo vašom živote a boli by schopní zhmotniť to, čo plánujete a vyhnúť sa tomu, čo je škodlivé. Energia je všadeprítomná; zahŕňa všetky. Aj keď to veda ešte nedokáže odhaliť, stále tam ovplyvňuje každého človeka a každú bytosť.

Inteligentným prístupom nie je zanedbávať ho. Inteligentný bude skúmať, experimentovať a overovať skôr, ako urobia akékoľvek závery.

Skúste Pranic liečenie s otvorenou mysľou a uvidíte, čo to môže priniesť pre všetkých z nás!