Posted on

Základný kurz Pranic Healing

Počas dvojdňového seminára s názvom „Základné Pranic Healing“ (MCKS Basic Pranic Healing) podľa pravej výučby Majstra Choa Kok Sui sa naučíte všetky potrebné techniky, aby ste mohli samostatne s pomocou manuálu vykonávať liečenia na telesnej úrovni.

Na seminári preberieme tieto základné prírodné zákony, ktoré všetku liečiteľskú prácu umožňujú: zákon samoliečba a zákon životnej energie. Ďalej sa budeme zaoberať hlavnými technikami Pranič Healing, tj. Čistením opotrebovaných a chorých energiou, projekciou čisté životné energie pre vitalizáciu klienta a vyciťovanie aury, čakier aj oblastí energetickej nerovnováhy. Tiež preštudujeme ľudskou energetickú sústavu, najmä auru a 11 hlavných čakier.

Afbeeldingsresultaat voor miracles through pranic healing

Počas seminára budete mať tiež veľa príležitostí si tieto nové techniky dôkladne precvičovať a osvojovať. Zvlášť praktické sú liečiteľské postupy, čiže protokoly, proti bežným problémom, ako sú nádcha, kašeľ, únava, modriny, rezné rany, krvácanie z nosa, zápal močového mechúra, srdcové problémy aj mnoho ďalších ťažkostí.

Na seminári sa tiež venujeme osobnému rozvoju pomocou Meditácia Twin Hearts (Dve srdcia), zákonu o navrátenie dobra, čiže karmickému zákonu, samoliečenia a harmonizáciu charakteru.

Každý účastník dostane po absolvovaní seminára certifikát vydaný manilským Institute for Inner Studies, správcom Majstrovho dedičstvo a celosvetovým garantom kvality seminárov pravej školy Majstra Choa Kok Sui.

Nadchádzajúce termíny